Póker minden mennyiségben! - Poker.hu Póker minden mennyiségben! - Poker.hu http://poker.hu hu Póker minden mennyiségben! - Poker.hu http://poker.hu/images/poker_hu_logo4.png http://poker.hu 144 90 Benya az idei első magyar döntősként világbajnoki 9. helyet szerzett http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/benya-az-idei-elso-magyar-dontoskent-vilagbajnoki-9-helyet-szerzett Sat, 24 Jun 2017 10:43:22 +0200 Juhász a PLO event 3. napján, Czuczor pénzbe ért a $10k 6-maxon http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/juhasz-a-plo-event-3-napjan-czuczor-penzbe-ert-a-s10k-6-maxon Fri, 23 Jun 2017 10:07:24 +0200 Juhász továbbjutott az 1,500-as PLO eventen http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/juhasz-tovabbjutott-az-1500-as-plo-eventen Thu, 22 Jun 2017 11:04:51 +0200 James Moore az igazi szuper szenior http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/james-moore-az-igazi-szuper-szenior Wed, 21 Jun 2017 13:54:16 +0200 Szécsi és Herédi is feliratkozott az idei ITM-listára a WSOP-n http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/szecsi-es-heredi-is-feliratkozott-az-idei-itm-listara-a-wsop-n Mon, 19 Jun 2017 11:09:00 +0200 Negreanu idei harmadik WSOP-döntőjét játszhatta http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/negreanu-idei-harmadik-wsop-dontojet-jatszhatta Sun, 18 Jun 2017 19:24:53 +0200 Chris Moorman megszerezte pályafutása első WSOP-karkötőjét http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/chris-moorman-megszerezte-palyafutasa-elso-wsop-karkotojet Sat, 17 Jun 2017 16:47:08 +0200 Bujtás az idei első top 100-as magyar ITM-es a WSOP-n http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/bujtas-az-idei-elso-top-100-as-magyar-itm-es-a-wsop-n Fri, 16 Jun 2017 10:40:38 +0200 Négy magyar ITM is született a World Series of Poker kisebb eventjein http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/negy-magyar-itm-is-szuletett-a-world-series-of-poker-kisebb-eventjein Thu, 15 Jun 2017 08:24:25 +0200 Két magyar ITM is született egy napon az idei WSOP-n http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/ket-magyar-itm-is-szuletett-egy-napon-az-idei-wsop-n Wed, 14 Jun 2017 10:42:51 +0200 Koroknaié az első idei magyar WSOP ITM http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/koroknaie-az-elso-idei-magyar-wsop-itm Tue, 13 Jun 2017 14:08:41 +0200 kZhh elképesztően nagy győzelmet aratott a Sunday Millionon http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/kzhh-elkepesztoen-nagy-gyozelmet-aratott-a-sunday-millionon Mon, 12 Jun 2017 09:56:00 +0200 Usain Bolt a PokerStarshoz szerződött http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/usain-bolt-a-pokerstarshoz-szerzodott Sun, 11 Jun 2017 17:12:16 +0200 Adrian Mateos a legfiatalabb háromszoros WSOP-bajnok lett http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/adrian-mateos-a-legfiatalabb-haromszoros-wsop-bajnok-lett Sat, 10 Jun 2017 11:26:07 +0200 A magyar pbuxi 21 ezer dollárt kaszált a Mini Thursday Thrillen http://poker.hu/pokerhirek/online/a-magyar-pbuxi-21-ezer-dollart-kaszalt-a-mini-thursday-thrillen Fri, 09 Jun 2017 13:02:01 +0200 Nem jött össze Negreanu hetedik vébé-címe http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/nem-jott-ossze-negreanu-hetedik-vebe-cime Thu, 08 Jun 2017 16:12:47 +0200 Negreanu karkötőért Heads Upolhat http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/negreanu-karkotoert-heads-upolhat Wed, 07 Jun 2017 14:09:25 +0200 Doug Polk szerezte meg a One Drop High Roller bajnoki címét http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/doug-polk-szerezte-meg-a-one-drop-high-roller-bajnoki-cimet Tue, 06 Jun 2017 11:56:07 +0200 ElkY a WSOP One Drop High Roller döntőjének élén http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/elky-a-wsop-one-drop-high-roller-dontojenek-elen Mon, 05 Jun 2017 16:11:33 +0200 Világbajnok lett a pókeres álompár http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/vilagbajnok-lett-a-pokeres-alompar Sat, 03 Jun 2017 12:38:54 +0200 Vogelsang vitte el a Super High Roller Bowl 6 milliós fődíját http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/vogelsang-vitte-el-a-super-high-roller-bowl-6-millios-fodijat Fri, 02 Jun 2017 08:22:01 +0200 Elrajtolt a 2017-es World Series of Poker http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/elrajtolt-a-2017-es-world-series-of-poker Thu, 01 Jun 2017 14:20:15 +0200 Egy főre az igazi pénztől a Super High Roller Bowlon http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/egy-fore-az-igazi-penztol-a-super-high-roller-bowlon Wed, 31 May 2017 12:35:31 +0200 Super High Roller Bowl - Még 19-en a hatmillió dollárért http://poker.hu/pokerhirek/aktualis/super-high-roller-bowl-meg-19-en-a-hatmillio-dollarert Tue, 30 May 2017 12:29:00 +0200 Probirs ezúttal a Sunday Grand PLO-t húzta be http://poker.hu/pokerhirek/online/probirs-ezuttal-a-sunday-grand-plo-t-huzta-be Mon, 29 May 2017 09:24:29 +0200 Jani890311 óriásit szakított a Thursday Thrillen http://poker.hu/pokerhirek/online/jani890311-oriasit-szakitott-a-thursday-thrillen Sat, 27 May 2017 10:42:45 +0200 Meghackeltek több nagynevű high stakes játékost is http://poker.hu/pokerhirek/bulvar/meghackeltek-tobb-nagynevu-high-stakes-jatekost-is Fri, 26 May 2017 10:18:26 +0200 A SCOOP végére maradt az igazi durranás: probirs 170 ezer dollárt kaszált http://poker.hu/pokerhirek/online/a-scoop-vegere-maradt-az-igazi-durranas-probirs-170-ezer-dollart-kaszalt Thu, 25 May 2017 09:46:57 +0200 Négy év kihagyás után Brunson visszatér a WSOP-ra http://poker.hu/pokerhirek/bulvar/negy-ev-kihagyas-utan-brunson-visszater-a-wsop-ra Wed, 24 May 2017 17:43:16 +0200 PhilLaak3991és totya0611 is óriási nyereménnyel zárta a SCOOP-ot http://poker.hu/pokerhirek/online/phillaak3991es-totya0611-is-oriasi-nyeremennyel-zarta-a-scoop-ot Tue, 23 May 2017 10:13:07 +0200