Re: Általános kérdések

HozzászólásSzerző: KillBill0531 » hétf. jún. 03, 2013 2:04 pm

forzadanikaaa nem huzta be?
há,hogy,hogy? :shock:
gAAAAbor grat!

én meg köszönöm a lehetőséget!
KillBill0531

Hozz.: 29

HozzászólásSzerző: gabor75 » hétf. jún. 03, 2013 2:08 pm

köszi ;-)
gabor75

Hozz.: 6

HozzászólásSzerző: music74 » csüt. júl. 03, 2014 10:01 am

nextgen2 hivatalos közlemény:

Valamikor a nyár végén vagy kora ősszel 6 játékossal, és top játékosokkal 3 napos bentlakásos póker tábort tartunk. Az eseményeket végig rögzítjük, majd szerkesztjük, megvágjuk, és a poker.hu-n elérhetőek lesznek a videók.
Az előzetes felhívásra elküldött videók alapján 3 főt már kiválasztottunk, a többi hely még nyitott. Nem csak holdem lesz, hanem egyéb játékok is.

Ami engem illet, időközben kidolgoztam egy olyan poker tréning modellt, amilyet mindig is szerettem volna. Sok egyéb más mellett nagy részben azt fogjuk prezentálni a nextgen2-n!

GL music74
music74

Hozz.: 210

HozzászólásSzerző: player77 » szomb. aug. 09, 2014 10:01 am

Kedves Adminisztrátor!

Privit akartam írni de sajna most regisztráltam csak be az oldalra!
Szeretném kérdezni ,hogy a promóció él-e még hogy játékosokat kerestek?Mert ha jól emlékszem julius 30-án jelent meg a felhívás és én másnap küldtem is mailt az itt regisztrált címemről amiben érdeklődtem a támogatásról,De sajnos a mai napig nem kaptam választ!Lehet valamit tudni részletesebben a támogatásról vagy arról hogy megkaptátok a mailemet?Még a megadott jeligét is beírtam a mailembe!Várom a válaszotokat ,tisztelettel!

player77
player77

Hozz.: 1

HozzászólásSzerző: Adminisztrátor » hétf. aug. 11, 2014 6:35 pm

player77 írta:Kedves Adminisztrátor!

Privit akartam írni de sajna most regisztráltam csak be az oldalra!
Szeretném kérdezni ,hogy a promóció él-e még hogy játékosokat kerestek?Mert ha jól emlékszem julius 30-án jelent meg a felhívás és én másnap küldtem is mailt az itt regisztrált címemről amiben érdeklődtem a támogatásról,De sajnos a mai napig nem kaptam választ!Lehet valamit tudni részletesebben a támogatásról vagy arról hogy megkaptátok a mailemet?Még a megadott jeligét is beírtam a mailembe!Várom a válaszotokat ,tisztelettel!

player77

Kérlek, a cgstakeles@gmail.com email címen érdeklődj!
Onnan fogsz ugyanis választ kapni a kérdésedre!
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozz.: 21

Előző

Vissza: Next Generation