3. világháború a neten

HozzászólásSzerző: mata » hétf. máj. 06, 2013 10:03 pm

Indexen olvastam ma ezt a cikket (http://index.hu/tech/2013/05/06/a_neten_mar_zajlik_a_harmadik_vilaghaboru/), és eléggé megijesztett. Amúgy is meglehetősen félve gondolok mindenféle netes támadásra (gondolok itt trójai vírusokra, jelszó- és adatlopásokra, stb.), de nem hittem volna, hogy már ekkora méretet öltött ez a kiberháborúzás.
Ti mit gondoltok erről? Kíváncsian várom a véleményeket ;)
mata
Moderátor

Hozz.: 23

HozzászólásSzerző: witchblade » szer. máj. 08, 2013 8:04 pm

Az igen, ezekről a dolgokról nekem se volt fogalmam, csak azoktól a hülye adatlopósoktól félek, akik le akarják nyúlni az MB meg a PS jelszavaimat! :P :?
Amúgy meg nagyon nem örülnék, ha kitörne valamiféle netes gigaháború, mert szinte az egész életemet a gép előtt töltöm, szóval nem szeretnék kimenni kapálni a mezőre valami napszámosként.
Reméljük nem jön el az az idő :P
witchblade

Hozz.: 14

Re: 3. világháború a neten

HozzászólásSzerző: Toto88 » vas. máj. 26, 2013 12:55 pm

Fú, jobban rettegek a netes csalóktól, mint az emberi testet megtámadó összes kórokozótól, nyavalyáktól :cry:
és én is nagyon remélem még odébb van ez a háború, mert addig még szeretnék rengeteg dollárt nyerni :D :D
Toto88

Hozz.: 7

Re: 3. világháború a neten

HozzászólásSzerző: PurakZoli » vas. máj. 26, 2013 1:04 pm

En nap mint nap megvivom a haborumat az asztaloknal. Mostanaban ok allnak nyeresre, de az EV is nekik segit. Neeembaj, majd lesz jobb, de haboru, na az tuti minden nap van!
PurakZoli
Moderátor

Hozz.: 17

Vissza: Offtopik